right-arrowbackhometelephone-handle-silhouetteenvelopeup-arrow

Kvalita Valdo

Prezradíme Vám, čo je tajomstvom kvality značky Valdo, ktorá už 25 rokov pôsobí na trhu, na čo sme nesmierne hrdí.

Našou misiou je výroba spoľahlivých zariadení, ktoré dokážu rýchlo obslúžiť veľké množstvo zákazníkov, a to účinne, s čo možno najnižšími nákladmi a spotrebou energie /ekologickým spôsobom/ a s trvalým zabezpečením stálej kvality.

Vysokokvalitné základné suroviny

Naše jedinečné kávovary a automaty na výrobu kávy sa prevádzkujú s osobitne pripravenou kávou Valdo Cafe Premium Arabica, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre tieto zariadenia, čo garantuje pravú arómu kávy. V ponuke našej firmy nájdete celosvetovo populárne, okamžite rozpustné instantné kávy sušené mrazením, ako aj osobitne vyberanú zmes zrnkovej kávy.

Na prípravu našich mliečnych nápojov používame suroviny pripravené z pravého polotučného mlieka, vyrobeného tretím celosvetovo najväčším nemeckým výrobcom špeciálne pre potreby Valdo Cafe.

Na prípravu čokoládových nápojov používame vysokokvalitné výrobky s vysokým obsahom kakaa.

Zárukou kvality studených nápojov je rakúska garancia.

Prémiová kvalita kávy a nápojové automaty, kávovary.

Automaty na nápoje a kávu Valdo sú vyrobené z materiálu odolného voči pôsobeniu kyseliny, z nerezovej ocele, sú hygienické, spoľahlivé a s mimoriadne dlhou životnosťou, vďaka čomu obstoja aj pri častom používaní.

Každý kávovar je riadený mikroprocesorom a je vybavený osobitným počítadlom pre každý druh nápoja. Plnoautomatizovaná funkcia umožňuje pripravenie príslušného nápoja v priebehu 5-8 sekúnd od spustenia.

Okrem rýchlosti garantujú naše automaty a kávovary vždy aj obvyklú kvalitu, a to v záujme dosiahnutia dokonalého zážitku z kávy a vychutnania si osviežujúceho nápoja.

Vzhľadom na novú a neustále sa vyvíjajúcu technológiu a tiež berúc do úvahy nároky objednávateľov, naše zariadenia neustále vyvíjame.

Všetky parametre našich zariadení, ako sú výber nápojov či forma a spôsob prevádzkovania, sú prispôsobiteľné.

Naše Table topy úspešné spájajú kvalitu profesionálnych automatov s možnosťami vending automatov.

Služby vysokej kvality.

Okrem našich spoľahlivých automatov a surovín zaisťujeme aj vysokú úroveň našich služieb.

Našim partnerom zabezpečujeme s krátkou dodacou lehotou – do 24 hodín – bezplatnú servisnú službu v rámci celej krajiny.

V prípade odborného používania zabezpečíme stálu záruku aj na naše súčiastky. Pre pohodlie našich partnerov pre nich mesačne zabezpečujeme dopĺňanie potrebných výrobkov zadarmo.

Aj dodanie a spustenie zariadení vykonáva náš odborný personál.

Je pre nás mimoriadne dôležité udržiavanie trvalého osobného kontaktu, preto Vám zabezpečíme vlastného zástupcu.

Záruka spokojnosti: Z našich zistení vyplýva, že takmer 100 % našich opýtaných partnerov je s uplatňovaním záruky, kvalitou výrobkov a rýchlosťou dodania spokojných.

Vyskúšajte aj Vy neodolateľnú kvalitu značky Valdo a ochutnajte naše chutné kávy a nápoje.

Cenová ponuka

Hľadáte pre svoje podnikanie spoľahlivé a rýchle stolné kávomaty a nápojové automaty s jednoduchým ovládaním? Kliknite sem a kontaktujte nás ešte dnes!